Молодий тато, шанувальник спортивних штанів і насіння, спробує стати домогосподаркою

Хата на тата

Вперше в історії програми «Хата на тата» головним героєм програми стане «реальний пацан», Діма Самосюк. Цей харизматична людина підірве ефір телеканалу СТБ своїми звичками і манерою спілкування.

Молодий тато, шанувальник спортивних штанів, насіння, пива і завсідник дворових компаній, на кілька днів залишиться на господарстві з двома дочками – дворічної Сонею і шестирічної розумницею Домінікою.

Соня – справжній ураган. Дівчинка сама стирає фломастери в пральній машинці. Вона їсть все підряд, а потім справляє нужду … де їй захочеться! Маля дуже любить розливати сметану на килим і поливати нею хом’яка Меню. Татусю буде надзвичайно складно встежити за маленьким стихійним лихом, яка тільке й робить, що паклюжить.

А ось шестирічна Домініка здивує глядачів телеканалу СТБ своїми висновками. Під час перегляду ми не раз запитаємо у себе: А хто все-таки розумніше – тато чи крихітка Домініка?

У свою чергу, дружина Наташа, покинувши «хату на тата», не тільки відпочине, але і втілить в життя заповітну мрію … Яку? Ми дізнаємося під час перегляду програми. Найголовніше, що коли дружина повернеться додому, вона просто не впізнає свого чоловіка.

Неймовірно смішні епізоди і грандіозний фінал. Такого в ефірі програми ще не було!

Не пропустіть! Сьогодні, 10 квітня, о 22:25 на телеканалі СТБ – реаліті-шоу «Хата на тата».