Новий сезон подарує ще більше яскравих емоцій і вражень!

Хата на тата

Улюблений телепроект сотень тисяч українців знову в ефірі. 29 січня, о 22:25 стартує третій сезон веселого, соціально-розважального реаліті-шоу «Хата на тата». У новому телесезоні проект подарує ще більше незабутніх емоцій кожному глядачеві. Подивимося, як відчайдушні татусі збираються впоратися з самими непередбачуваними завданнями, які для них приготували їхні дружини. Кого цього разу ми побачимо зі сльозами і в паніці від нескінченної жіночої роботи? А хто стане героєм і виграє для своєї сім’ї заповітні 30 тисяч гривень на здійснення своєї мрії?
«Ви побачите цікавих і дуже харизматичних тат зі своїми принципами і переконаннями. Вони не бояться власних почуттів і відверто про них говорять, не соромлячись і зовсім не боячись суспільного осуду. Всі учасники неймовірно веселі люди, адже герой нашої програми без почуття гумору – це біда» , – розповів керівник проекту«Хата на тата» Роман Пересунько.
630
Готові до величезної порції позитивного настрою? Тоді не забудьте увімкнути свій телевізор 29 січня, о 22:25. Новий сезон проекту буде спекотним. Поблажок не буде ні для кого.