Весела сімейка Мирненко повертається у «Хата на тата»

Хата на тата

Родина Мирненків, що мешкає у столиці Криму Сімферополі знову з’явиться в ефірі «Хата на тата». Мама Марина, батько Дмитро, шестирічний Артем та півторарічна Настя живуть у приватному будинку. Тут їхній мамі не бракує клопотів. Але робити всю хатню роботу вдвічі важче, коли на шиї двоє дітей: розбишака Артем і маленька Настя, яка завжди у мами на руках.

Від батька ж допомоги жодної. Після роботи на будівництві Дмитро не поспішає додому – їде на пиво з друзями. А коли приїздить додому, то вже не має сили спілкуватись з дружиною та гратися з дітьми. Сил вистачає лише на комп’ютер чи телевізор.

Эпизод из программы

Епізод з програми

Марина впевнена, що цілий тиждень з дітьми стане для чоловіка справжнім випробуванням. Вона сподівається, що Дмитро почне її цінувати, а в дітей, нарешті, з’явиться справжній батько.

Татко й справді пройде не простий шлях – йому буде важко порозумітися з дітьми, він очманіє від графіку дружини та обов’язкових завдання. У цьому випуску будуть і сміх, і сльози. Чи стане Діма гарним батьком і чи зможе він виграти для своєї родини головний приз реаліті-шоу? Неймовірні перетворення, справжні емоції від розпачу до невимовного щастя – усе це не можна пропустити. Дивіться цієї середи, 9 квітня, о 22:30 на СТБ.