АНОНС: Папа-бізнесмен буде прислужувати тещі

Хата на тата

Сім’я Деркач живе в невеликому місті Рогатин, де колись татари захопили Роксолану. Минуло півтисячоліття і тепер вже місцеві чоловіки беруть жінок в полон. Ось і глава сім’ї Деркач – бізнесмен Юрій – 13 років тому полонив молоду Галю.

Одружившись, хитрий Юра звалив на дружину все, що мав: себе, великий будинок, два продуктових магазини, та ще й нічний клуб. А за час спільного життя на шиї у Галі також повисли троє дітей – 11-річний Ростик, першокласниця Настенька і 3-річна Ангелінка.

Уже 13 років Галя сама, без підтримки чоловіка займається бізнесом.

«Чоловік мені каже: я тобі бізнес дав, а ти працюй. А я буду тільки гроші рахувати», – розповідає Галя.

Юра звик жити не напружуючись. Більш того, він вважає нижче своєї гідності спілкуватися з продавцями в магазинах.

«Дружина набрала такий контингент, з яким мені буде складно спілкуватися. Тещу взяла, тещину сестру. Я свої нерви псувати не збираюся. Є дружина, нехай з усіма підлеглими і розбирається. Вникати в бізнес я навіть не збираюся, я ж директор », – нарікає Юра.

Мало того, що у Галі завжди повно турбот в магазинах, так ще їй доводиться працювати в нічному клубі – адміністратором і барменом. Жінці жити в такому ритмі важко вже багато років. А чоловік, замість того, щоб допомогти дружині, тільки грубить.

«Жінка повинна багато працювати, щоб їй думки погані в голову не лізли», – каже Юрій.

Поки дружина розривається між усіма справами, чоловік цілими днями сидить біля телевізора. Юра ледарює, оскільки впевнений, що своє вже відпрацював.

«Я найпрацьовитіший член сім’ї. У мене троє дітей. Я працездатний такий, ого-го », – впевнений чоловік.

Як Галя не просила горе-чоловіка допомогти по господарству, або з вихованням дітей, він категорично проти. Галя втомилася бути сильною жінкою і сподіватися тільки на себе.

«Тягнеш все сама, але так хочеться плюнути на все, зникнути і залишити чоловіка з усіма справами, господарством, магазинами, дискотекою, дітьми. Може, проживши тиждень без мене, він би перестав бути байдужим до моїх проблем», – скаржиться Галя.

Юра впевнений, що за тиждень без дружини навіть не спітніє.

Але залишившись без дружини, Юра, все-таки, зрозуміє, що втрапив! Йому доведеться прислужувати тещі, вчити доньку підтирати попу, вирішувати проблеми з бізнесом. Але, мабуть, найважчим і несподіваним випробуванням для батька стане перша любов 11-річного сина.

Невже, Юра стане першим папою за все 3 сезону, який поверне дружину додому завчасно? Дивіться 13 серпня, в 22.30 на СТБ.