Шестеро дітей будуть шукати недбайливого батька з поліцією

Хата на тата

Юрій Берлізов називає себе батьком-героєм: у нього шестеро дітей, з яких п’ять – малолітніх. «Кожен рік – поповнення, це ж як важко – всю ніч не спати», – хвалиться герой програми. Чоловік працює на пилорамі на півставки: з 8 до 12:00, адже, за словами Юрія, сильно завантажувати себе не можна. Обов’язки чоловіка, на його думку, – спати, жерти і нічого не робити.

1

Сусіди невтішно відгукуються про нього, кажучи, що крім дітей, він нічого більше робити не вміє, та й не хоче.

Дружина Юрія сама обробляє півтора гектари городу і справляється з іншим господарством: доглядає за двадцятьма кроликами, свинями та козою. Чоловік не розуміє, що складного в роботі по дому і звинувачує жінку в тому, що вона неправильно розподіляє працю і повільно рухається, тим більше, що у неї є помічники – діти. Навіть на тиждень без мами у нього свої плани: роздати їм по завданню, а самому – відпочивати.

3

Шестеро дітей не поважають Юрія і не хочуть бути схожим на нього, шкодуючи при цьому маму. Безвідповідальність і байдужість героя призведуть до неприємностей: зниклого надовго чоловіка підуть шукати діти, що закінчиться в поліцейській дільниці.

Чи уникне Юрій арешту і чи зрозуміє свої помилки, дивіться у понеділок, 7 вересня, у програмі «Хата на тата» о 20:00 на СТБ.