Папа-шукач скарбів усвідомив, що головний його скарб – сім’я

Хата на тата

На проект «Хата на тата» звернулася Юлія Коваленко із села Іванівка, яка завжди мріяла, щоб її чоловік допомагав їй по господарству, працював і брав участь у вихованні дітей. Але Сергію поки ніколи цим займатися, він шукає скарб – цінні металеві речі часів війни. Його мрія – знайти німецький танк.

Хата Коваленко

У той час, коли чоловік зайнятий пошуками, Юлія важко трудиться в яблучному саду, готує для бригади трактористів, а також знаходить час для занять волейболом. Проект став для Юлі справжнім щастям. Адже вже багато років жінка навіть дозволити собі не могла просто відпочити: «Тут відчуваєш себе мадам. Я й подумати не могла, що потраплю в таке місце», – раділа героїня.

У цей час Сергій замінив дружину на волейболі, не знаючи навіть елементарних правил гри. Не догравши, чоловік запросив спортивну команду до себе додому, де його чекали веселі дітлахи, тому вечірка у дорослих пішла не за планом.

За умовами проекту, з самого ранку чоловікові потрібно було приготувати дітям сніданок і зробити доньці пучок на голові. «Поки він це робив, я встиг зібрати портфель і одягнутися», – сказав син Максим.

Хата Коваленко2

Потроху Сергій почав розуміти, як важко працювала його дружина. Але він навіть уявити не міг, що для нього випробування тільки починаються, адже наступне завдання – нагодувати бригаду трактористів в колгоспі.

«Це ж півмішка морквини і буряка почистити, а ще мішок картоплі, я не встигаю», – горював Сергій. До того ж обід для дітей не був приготований, оскільки чоловік просто не встиг.

«Я був скотиною, це пекельна праця, жінка не повинна так працювати. Прости мене, сонечко », – виголосив у кінці дня герой.

Хата Коваленко3

Поки Юля відпочивала в spa-салоні, в Іванівці Сергій почав готуватися до гумористичної вікторині з сином. Чоловік завзято репетирував з Максимом, що принесло свої плоди: вони посіли друге місце на шкільному конкурсі. «Якщо у дитини є іскорка, не можна її гасити», – зробив висновок Сергій. Герой зміг зробити будиночок для котів, а також помив їх і вивів бліх, чому дуже зраділа його донька Діана.

Романтична зустріч подружжя пройшла дуже зворушливо. «Такого романтичного погляду я давно не бачила», – розплакалася Юля. Щасливий Сергій з дітьми зустрів маму, герой попросив вибачення за те, що він був неправий і пообіцяв завжди допомагати дружині. «Найцінніший скарб був завжди зі мною», – сказав чоловік.

Як Сергій Коваленко проходив всі випробування, дивіться у ВІДЕО:

Дивіться наступну частину

Частина 3 з 4

Частина 4 з 4

Дивіться попередній випуск просто зараз!