Після участі в «Хата на тата» герой змінив своє мислення

Хата на тата

Славко Мішенков вважав, що фізична праця перетворить його на раба, і це не дасть йому розбагатіти. Але після участі в проекті «Хата на тата» чоловік зміг змінити мислення, і почав працювати, допомагати дружині, влаштувався на роботу – так гроші справді надходять в сімейний бюджет. Докладніше про те, як сім’я живе після проекту, розповіла дружина Славка, Ганна:

Yvd20WcB_inettools

Ваш чоловік в кінці програми зрозумів, що заради вас він готовий на все. Після проекту він продовжив змінюватися, щоб радувати вас?

Так, після участі в «Хата на тата» все змінилося. І його ставлення до дітей, і стосунки між нами перемінилися в кращу сторону.

Читайте також: Сельский мачо пошел устраиваться на работу в шлепанцах

Які обов’язки він узяв на себе?

Славко з дітьми уроки почав учити, робити все по господарству, до того ж знайшов нормальну роботу. Я тепер готую їсти, а до господарства не торкаюся. Якщо нам потрібно на город, то ми всі разом працюємо, я тепер не ношу тяжкості, мішки – все це Славко взяв на себе.

А ким зараз працює ваш чоловік?

Він зараз працює на будівництві. Адже у нього є освіту зварювальника, але вже в процесі роботи він освоїв нові навички, і практично все вміє робити. Добре зарекомендував себе, тому зараз люди часто звертаються до нього за послугами.

Читайте також: После «Хата на тата» муж впервые за 20 лет устроился на работу

Як ви проводите дозвілля з родиною?

На вихідних ми, насамперед, намагаємося сходити до церкви, а потім вирушаємо в ліс, на природу. Нещодавно з дітьми їздили в парк атракціонів в Золотоношу. Ми стали частіше проводити час разом. Можу однозначно сказати, що це не той Славко, який був раніше. Я ніколи не думала, що людина може так змінитися, але тепер перевірила це на своєму досвіді.

Дивіться наступну частину

Частина 3 з 4

Частина 4 з 4

Дивіться попередній випуск просто зараз!