Тато, який застряг у 90-тих готує дітей до нелегкого життя

Хата на тата

Серьога Ридван упевнений, що рівних йому немає. Батько чотирьох дітей настільки сумує за 90-тим, що до цих пір живе за законами лихих часів. Він носить тільки спортивні костюми, білі кросівки і, головне, – чотки.

Дивитись онлайн Хата на Тата 5 сезон випуск 3 прямо зараз!

RlE2scsKKAM копия

Дружина Серьоги колись закохалася у крутого хлопця, справжнього «мужика», але у сімейному житті тато виявився грубим і владним. Навіть після народження чотирьох дітей з образу «пахана» він так і не вийшов.

«Мої вимоги і примхи повинні виконуватися беззаперечно», – говорить Серьога.

Удома він тільки валяється у гамаку і підглядає у бінокль за сусідами і дружиною, яка постійно працює. Герой впевнений: все по господарству повинна робити дружина, а ось виховання дітей – обов’язок батька. Тато готує трьох синів і доньку до «нелегкого життя». Він вчить хлопчиків грати у карти на гроші, «крутитися» по життю і бити в морду. Чотирирічну дочку Соню тато бачить боксеркою, а його півторарічний син Матвій вже вміє крутити чотки.

«Я турботливий батько. Я їх правильно вчу », – запевняє тато.

«Хата на тата» зовсім не лякає Серьогу, тому що робота дружини для нього «понтова» робота. «А сам проект – для мене взагалі пил, хлопці! За базар відповім!», – переконує герой команду проекту.

Як буде відповідати за свій базар блатний тато – дивіться вже в понеділок, 12 вересня, о 20.00