Дружина депутата розповіла, як «Хата на Тата» змінила їхнє життя

Хата на тата

Ольга Чепіль – дружина тата-депутата з села Райківщина. Чоловік Володимир раніше вважав, що допомагати дружині по дому і займатися вихованням дітей – це не справа для депутатських рук. Але всього лише за тиждень без Ольги, тато зрозумів, як помилявся.

kkw-m5bxoY4 копия

Читайте також : Чому тато-депутат розплакався від слів своїх дітей?

Олю розкажіть, чоловік тепер виконує обіцянки?

Після участі у проекті виконав навіть те, що обіцяв ще п’ять років тому, коли я була вагітна. Подарував мені дуже красиву каблучку, з великим каменем … А ще, вперше ми їздили разом з чоловіком відпочивати в санаторій. Раніше, я завжди залишалася на господарстві, а Володя відпочивати їздив з кумом. Після спільної відпустки сказав, що раніше не знав, що з дружиною так добре відпочивати.

Бабусь називає тепер не «мама-мама» і мама-теща », а дами або леді. Моя мама ця хустка, який зять подарував, одягає на всі свята.

Допомагає Вам по господарству?

Так, тепер депутат сам займається лазнею та господарством, допомагає мені на городі. Їсти правда готує не часто, але ложку бере собі сам і миє після себе …

 

чепіль 1

Які у тата зараз відносини з дочкою?

Справжні, теплі, дружні … Катя працює в Києві. Папа їй дзвонить кожного дня. А коли приїжджає додому на вихідних: вони часто спілкуються вдвох, у альтанці на вулиці. Вони стали друзями. А ще, після проекту, Катя жодного разу не мила татову машину.

А з Артемом займається?

Тато наш тепер у дитячому садку частий гість. Хоче бути присутнім на усіх святах, щоб синові було що згадати, коли виросте. Нещодавно у Артемчик був день народження. Ми всі вчотирьох їздили до розважального центру. Татусь там веселився, як дитя. Він зрозумів, що, лежачи на дивані, багато пропустив.

Багато говорили, що це всього лише шоу, яке закінчиться, камери вимикатися і все повернеться на круги своя. Але це не так. Завдяки проекту, мій чоловік дійсно багато чого зрозумів і переоцінив.

Дивіться, як змінювався Володимир Чепіль у випуску 5 Хата на тата 5 вже на відео!