Як тато зіпсує сватання свого сина?

Хата на тата

Не пропусти, вже у понеділок, 21 листопада, нового героя у «Хата на тата-5»! Петя Горбань – оператор газозаправної станції. Його робота в основному розділена на два етапи – поспати та поїсти. Завдяки татовому вихованню 20-річний син Коля зрозумів, що у житті головне – знайти жінку, яка буде все робити замість нього. За тиждень без мами повинен змінитися не тільки герой, а й його син. Як же сім’я Горбань витримає випробування?

0OAbBKSHzqw копия

Петя Горбань обожнює грати у доміно та розповідати анекдоти. Але найулюбленіше заняття тата – поїсти. Щоб нагодувати чоловіка, Світлана годинами готує на кухні і утримує величезне господарство.

«Жінка народилася, щоб готувати і працювати», – каже тато-заправник. Спостерігаючи, як безтурботно живе батько, старший син мріє про таку ж долю. Він так само працює на заправці, так само мало заробляє і так само ледарює. Більш того, Колян і наречену собі знайшов, щоб працювала, як мама. Але чи згодна дівчина на таке життя? У перший же день сватання, тато змусив працювати і її. Новоспечена невістка, у свою чергу, вигадала план помсти для свекра. Що доведеться зробити Колі заради своєї майбутньої сім’ї і як тато допоможе синові не втратити дружину?

Дивіться вже у понеділок о 20:00 в «Хата на тата 5»!