Чи зможе тато-актор вжитися у роль турботливого батька та чоловіка?

Хата на тата

Вже цього понеділка, 5 грудня, дивись історію тата-актора у «Хата на тата-5». Сергій Чернишов раніше працював охоронцем у клубі. Але, після трисекундної ролі в одній із реклам, він вирішив кардинально змінити свою професію. Ось уже п’ять років він ніде не працює, не виховує дітей, а тільки мріє про кар’єру актора. Як же він переживе тиждень без дружини?

DIb01yTZNZI копия

Після свого «зіркового часу» у рекламі тато – актор більше не зіграв жодної ролі. Сергій вірить, що його кар’єра ще попереду, тому весь свій час витрачає на репетиції. Єдина роль, яку він грати не збирається – це роль справжнього чоловіка в родині.

У доньки Чернишових проблеми із вимовою, тому із нею ніхто з дітей не спілкується. Кожну вільну хвилинку мама приділяє заняттям із дівчинкою та намагається допомогти їй завезти друзів. Нарешті, у житті малечі візьме участь і тато. Горе-акторові доведеться влаштувати вечірку для доньки Сонечки та її друзів. Здавалося б, це завдання для нього просто дрібниця. Але герой раптово дізнався, що у його доньки немає жодної подружки. Що ж вигадає тато-актор, аби допомогти дівчинці налагодити стосунки із однолітками?

Більш того, тато зустрінеться із художнім керівником столичного театру. Мама сподівається, що професіонал відкриє чоловікові очі на його акторські здібності. Що ж почує Сергій Чернишов про своє таланті і як впоратися з усіма завданнями?

Дивись вже в понеділок, 5 грудня, у випуску 15 «Хата на тата-5»!