Тато так відгуляв у перший день без дружини, що прокинувся за 300 км від дому!

Хата на тата

Вже цього понеділка, 19 грудня, не пропусти пригоди тата-танкіста Васі Герасименка в «Хата на тата-5»! Батько двох дітей працює по 8 годин на день. Але тяжкою працею він називає свої битви в комп’ютерній грі «Танчики». Залишившись без дружини, Вася на радощах так відгуляє з друзями, що опиниться на морському березі за 300 км від дому.

ddG1GyLGkdo копия

Вася Герасименко з Дніпра – душа району. Саме таким його вважають усі бабусі в окрузі. Вася ніколи не упускає можливості поговорити з сусідами, попліткувати або зіграти у карти з пенсіонерами. Не приділяє увагу він лише своїй сім’ї – дружині та двом синам. Для жінки він ще одна дитина, а не надійна опора.

У перший день без дружини тато так зрадіє її від’їзду, що влаштує гучну «холостяцьку» вечірку. Разом із друзями він так добряче відгуляє, що на ранок прокинеться не у своєму будинку, а на пляжі за 300 км від рідного міста! Як він потрапив на берег моря, Вася не пам’ятає. Більш того, по дорозі він втратить ключі від авто і навіть одного з друзів. Чи добереться Вася Герасименко додому і що за час татової відсутності станеться з дітьми?

Дивіться вже у понеділок 19 грудня у випуску 17 «Хата на тата 5»!