Чи зміг тато-геймер вилікувати ігроманію сина?

Хата на тата

Батько двох дітей Вася Герасименко звик, що всі проблеми сім’ї вирішувала його дружина. У той час як тато годинами грав у комп’ютерні ігри, Ольга утримувала будинок, виховувала двох дітей і ходила на роботу. Наслідуючи батька, маленький син так захопився «Танчиками», що навіть став залежним від гри. Чи зміг Вася виконати всі завдання, а головне – вилікувати сина від ігроманії?

0GqxCEECWB0 копия

Вася Герасименко – справжня дитина. Він любить тільки грати в ігри, розважатися з друзями і відпочивати. Вася так відгуляв у день від’їзду дружини, що прокинувся за 300 км від рідного дому. Поки тато цілий день намагався згадати, як опинився на березі моря, діти залишилися зовсім самі.

«Якась «хата на сина, а не на тата» вийшла», – скаржився на батька старший син. Хлопчик зробив усю хатню роботу, приготував борщ і навіть погодував молодшого братика. Владик пообіцяв, що татові це з рук не зійде, і далі батько-гуляка буде справлятися з усім сам.

Без допомоги сина татові довелося дуже непросто. Мало того, що Вася приїхав додому тільки пообіді, так ще й без грошей. Аби роздобути продукти, тато був готовий на все. Заради хліба він виносив сміття з магазину, а за шоколадку – здавав макулатуру.

Але навіть винахідливість не врятувала тата під час випробувань, адже він мав нарешті зайнятися своїми синами. Отримавши завдання, тато був у шоці. Якщо він хоча б приблизно розумів, як зробити дружині сюрприз і чим допомогти тещі, то один пункт просто поставив його у глухий кут. Васі потрібно влаштувати синові зустріч з кумиром. Але, тато весь час грав у комп’ютерні ігри та зовсім не звертав уваги на захоплення Влада – футбол. Тому Вася й гадки не має, ким захоплюється його син.

«Нехай сам зрозуміє, хто мій кумир. Може хоча б зараз дійде, як мені не вистачало спілкування з ним і батьківської уваги», – каже хлопчик.

Через захоплення тата постраждав і малюк Микита, який наслідував батька. У нього з’явилася залежність від комп’ютерних ігор і тільки Вася може допомогти синові позбутися її. Чи вдалося це йому?

Як же тато-танкіст зміг дістатися до рідного Дніпра, прожити день за графіком дружини і виконати всі завдання? Дивіться, чи впорався Вася Герасименко з випробуваннями у випуску 17 «Хата на тата-5» прямо зараз!