Чому після «Хата на тата» футболіст-фанатик захоче закінчити кар’єру?

Хата на тата

Не пропустіть, вже цього понеділка історію останнього тата п’ятого сезону «Хата на тата» – Андрія Фісуна. Він справжній футболіст-фанатик. У свої 39 тато вірить, що його кар’єра великого гравця ще попереду. Крім спорту Андрій нічого не помічає. Як же батько трьох синів впорається із завданнями у «Хата на тата-5»?

ппппп

«Я люблю футбол дивитися, люблю у нього грати, коментувати. Все у ньому люблю! », – каже Андрій Фісун.

Футболіст підписався на всі спортивні канали, які існують. Він дивиться і чемпіонат Китаю, і жіночий футбол, і пляжні змагання. Увесь свій час він також витрачає на тренування з футболу. Крім свого улюбленого виду спорту, тато нічим не цікавиться. Коли молода Тая виходила заміж 15 років тому вона і не думала, що хобі майбутнього чоловіка перетвориться на такий фанатизм, а її життя – на жах.

Вона сама займається господарством, будинком і трьома дітьми. Своїх синів Андрій не помічає. Але за тиждень без дружини він повинен допомогти синові Денису з виступом, стати тренером дитячої футбольної команди, а також виконати свої обіцянки, які давав дружині ще багато років тому. Після таких випробувань футболіст-фанатик навіть задумається закінчити свою кар’єру та почати тренувати діток!

Але, одне із завдань татові здастся дуже простим. Він повинен організувати перше побачення старшому синові Миколі. Футболіст-фанатик взяв все в свої руки, але так захопився, що навіть довів хлопчика до сліз. Невже він зіпсував таку важливу подію у житті сина?

Дивіться, як справився Андрій Фісун з усіма завданнями у випуску 18 «Хата на тата-5»!