Чому зустріч з Владиславом Ващуком перевернула життя футболіста-фанатика?

Хата на тата

Андрій Фісун – футболіст-фанатик. Він був настільки одержимий улюбленою справою, що навіть у свої 39 років вірив – його зірковий час ще попереду. Але за тиждень без дружини тато не тільки повісив бутси, а й кардинально змінив життя своєї родини. Що ж так вплинуло на батька?

Снимок экрана 2016-12-26 в 14

Андрій Фісун – капітан футбольної команди невеликого селища. Він не уявляв свого життя без футболу і запевняв, що буде грати до старості. Більш того, тато підписаний на всі спортивні телеканали і готовий був годинами дивитися футбол по ТБ.
Але усього лише за сім днів його життя змінилося. Дізнавшись про завдання в «Хата на тата-5» тато був шокований, адже йому потрібно було стати тренером дитячої футбольної команди і до того ж тренувати свого старшого сина, якого Андрій вважав бездарним. Це стало для тата справжнім викликом. Футболіст-фанатик розумів, що не може провалити завдання, тому що на матч приїхав сам Влад Ващук. Та він й гадки не мав, як сильно на нього вплине кумир. Зустріч із зіркою українського футболу змінила думку Андрія не тільки про себе, а й про свого сина.

«Я повірив у сина та помилявся в тому, що він поганий гравець. Навіть Влад Ващук, сказав, що він здібний хлопець. Тепер я докладу всіх зусиль, щоб Коля став справжнім футболістом», – зізнався Андрій.

Владислав Ващук оцінив і тренерські здібності героя. Зірка футболу навіть запропонував йому те, у що тато довго не міг повірити. Невже мрія Андрія Фісуна збулася і він стане відомим футболістом?

Дивись у випуску 18 «Хата на тата-5» прямо зараз!