Чому тато-депутат розплакався від слів своїх дітей?

Хата на тата

Сьогодні, 25.09.2017, у випуску 5 «Хата на тата»-5 на тиждень без дружини вперше залишився депутат сільської ради! Володимир Чепель із села Райківщина, звик давати обіцянки не тільки своїм виборцям, але й рідним. Батько був упевнений, що займатися вихованням двох дітей та допомагати дружині – це не депутатська справа. Але за сім днів він кардинально змінив свої погляди. Що ж так вплинуло на тата-депутата?

n2kuBlRItzc копия

Вперше за 23 роки спільного життя Володимир Чепель залишився без дружини. Герою довелося не тільки витримати графік жінки Ольги, який збив його з ніг, але й почути зізнання своїх дітей.

Від слів доньки тато не зміг стримати сліз. Усі 18 років Катя мріяла просто провести день із батьком. Тато-депутат настільки був зайнятий собою, що навіть не усвідомлював, як вона потребувала його уваги. Тепер у Володимира Чепеля з’явився шанс не допустити таких помилок із 4-річним Артемом. Одне із завданням для тата – зробити синові костюм гарбуза на свято у дитсадку.

«У тата завжди все під контролем і він завжди в собі впевнений. А тут таке легке завдання і він розгубився », – здивувалася донька Катя. Не так вже й легко було впоратися тату-депутату з жіночою роботою. Випробування у «Хата на тата»-5 настільки налякали Володимира Чепеля, що він навіть думав натиснути на червону кнопку!

Як депутат виконував свої  передвиборчі обіцянки? Чи зміг тато надолужити втрачений час і повернути довіру дорослої доньки? І чим закінчиться романтична вечеря з дружиною?

Дивіться у випуску 5 «Хата на тата»-5 вже на відео!