Оксана Михалчич: Чоловік знову дарує мені квіти без приводу

Хата на тата

Оксана Михалчич – дружина героя випуску 5 «Хата на тата»-6. До участі у проекті тато-аніматор Сашко завжди жартував, розважався і жив лише у своє задоволення. Але тиждень без дружини змінив його світогляд. В інтерв’ю для stb.ua Оксана Михалчич поділилася, як зараз живе їхня сім’я.

1ef58dcb-cee8-4cf0-b757-771acd9b1983

Оксано, розкажіть, як змінилося життя вашої родини після участі у «Хата на тата»?

Після участі в проекті наше життя реально змінилося. Чоловік став більше часу проводити з дітьми. Він не перекидає на мене свої обов’язки, завжди запитує, чи не потребую я в його допомоги. Звичайно, продовжує жартувати, але в міру. (усміхається)

Як чоловік Сашко допомагає вам у хатніх справах?

Я не скажу, що він кожного дня миє і чистить все у будинку, але коли мені потрібно допомогти, він мені не відмовляє. А іноді може зробити щось навіть без прохань.

алина

Як зараз тато проводить час з дітьми?

За той час, коли мене не було, Златка дуже прив’язалася до чоловіка. Спати, їсти, грати – вона відразу біжить до нього. Навіть після роботи він знаходить час для дівчаток. Намагається щонеділі кудись виходити з дітьми, а іноді навіть без мене. Алінка, приходячи зі школи, завжди біжить розповісти йому всі свої «новини».

Сашко влаштовував свято для старшої дочки Аліни?

Якщо мати на увазі свято з тортом і клоуном, то ні. Але не один раз робив для неї різних тварин з повітряних кульок. Сашко планує влаштувати на її день народження справжню піратську вечірку.

злата

Читайте також: Дружина Мишка Попова: Завдяки чоловікові я написала 15 картин

Чудово! Під час проекту тато пообіцяв, що буде ходити на процедури в басейн з маленькою Златою. Дотримав слова?

Так звичайно! Кілька разів ми ходили з обома дівчатками, але потім Златка трохи прихворіла і нам заборонили поки ходити в басейн. Але прогулянки і зарядка разом з татом – це у нас майже щодня.

малалала

Оксано, а ви прочитали кінцівку свого роману, яку дописав ваш чоловік? Вам сподобалося закінчення історії?

Прочитала і мені дуже сподобалося. Насправді, у мене кінцівка за змістом така ж, як і у Саші. До речі, після цього він знову став романтиком і навіть квіти тепер подарує без приводу.

мама папа

Я хочу сказати велике спасибі всім, хто брав участь у створенні проекту «Хата на тата». Завдяки йому наше життя дуже змінилося і я дуже щаслива, що ми з Сашком пройшли через таке випробування.

Дивіться, як змінювався Сашко Михалчич у випуску 5 «Хата на тата»-6 на відео просто зараз!

Читайте більше цікавих новин у  Viber і Telegram СТБ