Артем Кущенко

папа4

Артем Кущенко – герой випуску 3 «Хата на тата»-6. Батько двох дочок звик завжди досягати своїх цілей за рахунок праці інших людей. Він любить командувати, але сам робити нічого не хоче. Поводиться так батько не тільки у роботі, але і у сім’ї. Це призвело до того, що його маленькі доньки – Лєра та Настя – справжні вороги одна для одної.

П’ятирічна Лєра зростає невгамовною пустункою. Незважаючи на те, що вона молодша, Лєра постійно ображає свою семирічну сестру Настю і навіть б’є її. Замість того, щоб вчити неслухняну дочку манерам, тато захоплюється нею.

«Вона така хитренька, як і я», – сміється батько.

Але залишившись один на господарстві, Артему буде не так вже й весело. Він ледве впорається з графіком дружини, а завдання обеззброїть батька сімейства Кущенків. Він повинен примирити маляток, хоча вони навіть слухати про це не хочуть. Більш того, йому потрібно підготувати дівчаток до кастингу до театральної школи, налагодити стосунки з родичами, а також підготувати сюрприз для дружини. Коли герой побачить свою дружину, то просто втратить дар мови.

Дивіться, як змінювався Артем Кущенко у випуску 3 «Хата на тата»-6 на відео прямо зараз!