Іван Кожанов

папа

Героя випуску 6 «Хата на тата»-6 Івана Кожанова знає кожен собака у селі Великоплоське. Адже тут Івану Івановичу належить все – і аптека, і єдиний продуктовий магазин, і свиноферма та навіть гектар землі. Стати учасником у «Хата на тата» герой вирішив заради виграшу. Гроші для Івана Кожанова – святе!

Незважаючи на те, що батько – олігарх, діти Кожанова далеко не мажори. Двоє синів героя працюють на тата без вихідних і навіть без зарплати. У Жені давно проблеми зі слухом, але слуховий апарат, який життєво необхідний хлопцю, тато купувати відмовляється.

«Від цього не вмирають, він здоровий нормальний чувак. Навіщо витрачатися», – дивується Кожанов.

Для татуся-олігарха економія – на першому місці.

«Заощадив – значить заробив. А навіщо комусь платити зарплату, якщо є сім’я? », – твердить герой. Свою дружину Іван Іванович теж перетворив на рабиню.

Іван Кожанов не шкодує грошей тільки на одного члена сім’ї – себе самого. У батька дорога іномарка, регулярні поїздки на курорт і бурхливі вечірки. У перший день без дружини він влаштує конкурс краси «Міс Великоплоське – 2017». Але не для того, аби знайти нову дружину, а і з благою метою – заради реклами свого чергового сільського магазину.

Під час випробувань в «Хата на тата»-6 олігархові доведеться зрозуміти, що найцінніше – сім’я. Татусь вперше приготує вечерю, буде прибирати у свинарнику і навіть подолає свій страх висоти.

Яке завдання приголомшить батька, і чому діти запропонують татові гроші аби провести з ним хоча б один день?

Дивіться, як пройде випробування олігарх Іван Кожанов у випуску 6 «Хата на тата» -6 на відео прямо зараз!