Микола Мудренов

UtDBfA1Xu3s копия

Микола Мудренов відомий король пляжних вечірок курортного містечка Білгород-Дністровський. Його дружина Жанна виховує чотирьох дітей сама. Поки вона працює, щоб прогодувати сім’ю, тато п’є пиво на пляжі і ніжиться на сонечку. Герой навіть не підозрює, чим живуть дружина та діти. Він турбується тільки про розваги.

У перший день без дружини Колян Мудренов побореться за титул «Нептун року» на пляжі. Здобути перемогу у цьому конкурсі тато мріє вже не перший рік. Але свято для тата триватиме недовго. Побачивши графік дружини, він не повірить своїм очам. Невже Жанна так багато працює? Шокують його й одкровення племінниці.

Завдання для тата здадуться нездійсненними. Коли Микола дізнався, що йому доведеться відмовитися від пива і мучного, він жахнувся. Крім правильного харчування герою треба займатися спортом. Але головне – надолужити те, що він випустив з життя родини.

Дивись, які випробування чекають короля пляжних вечірок, і як змінювався Микола Мудренов у випуску 6 Хата на тата 5 прямо зараз!

Випуск 6. Частина 2 із 4.

Випуск 6. Частина 3 із 4.

Випуск 6. Частина 4 із 4.