Павло Горобець

vlcsnap-2014-02-10-17h20m59s19

Зустрічайте, справжній поціновувач пухкеньких галушок, затятий мисливець Павло Горобець. Тато з Полтави настільки захоплюється полюванням, що навіть коли сезон закритий, він продовжує стріляти… щоправда, в комп’ютерних іграх. Паша впевнений, що кожен чоловік в душі справжній мисливець.

«Як в кам’яному столітті – тато приносить додому здобич, а дружина повинна її приготувати», – міркує Павло.

Чоловік проживає у власному будинку разом із дружиною Оленою, а також двома дочками – 5-річною дівчинкою-торнадо Поліною і старшокласником Настею.

Мамі дуже складно впоратися з домашніми турботами, адже окрім того, що їй треба приділити увагу кожному члену сім’ї, прибрати в будинку, приготувати їжу, кожен день жінка вимотує себе з дітками в садочку. Мама Олена – вихователь.

Татусь впевнений, що насправді його дружина нічим таким не перепрацьовується.

Але вже в перші дні участі в реаліті-шоу Павло Горобець ледве з розуму не зійшов, а допомогли йому в цьому його улюблені донечки.

Чого тільки улюблений тато не робив. Чоловік заплітав волосся дитині пилососом, готував печінкові оладки, вчив дочку стріляти зі зброї, влаштовував вечірку, а також вперше в житті прав штори. Така битва за 30000 гривень відбулося вперше в історії проекту!