Володимир Єршов

ZW7XpFiaaE4 копия

Володимир Єршов – художник. Зі своєю сім’єю він живе у селищі містечка типу Лисянка на Черкащині. Тут він справжня знаменитість, його малюнки на парканах знають усі. Тато Єршових відомий й тим, що робить татуювання для місцевих жителів. Картини свої він не продає, тому основний дохід сім’ї приносить дружина – Ольга. Вона працює вихователькою у дитячому садку, а решту часу мама займається двома синами, утримує оселю та город, а також встигає допомагати дитячому будинку.

Вихованням дітей теж займається виключно мама. Але крім своїх двох синочків і групи малюків в садку, вона виховує й Володимира. «Мій психологічний вік – 15 років. Дорослішати я не збираюся », – говорить про себе герой.

Він любить грати у комп’ютерне ігри, а своє неробство пояснює тим, що дружина його більше не надихає.

Татусь-художник завжди вважав, що зі справами дружини впоратися простіше простого. Але перший день по її графіку довів героя до сліз. Він усвідомив, як багато повинна встигнути дружина за цілий день і як їй необхідна допомога чоловіка. Опорою та підтримкою став тато й для своїх діток, якими раніше займався вкрай рідко. Сини так надихнули тата, що він навіть провів благодійний аукціон своїх картин та виручені гроші витратив на подарунки дитячому будинку. Впоравшись з усіма завданнями, тато втілив мрію своєї дружини – став для неї справжнім принцом на коні. Нарешті, як і 10 років тому, Ольга стала музою для тата-художника.

Дивись, як змінювався художник Володимир Єршов у другому випуску «Хата на тата» просто зараз!

 Частина 2 з 4. Випуск 2. 

 Частина 3 з 4. Випуск 2. 

 Частина 4 з 4. Випуск 2.