Випуск 1 | 27.08.2018 | Сезон 7

Сьогодні проект Хата на Тата 7 сезон випуск 1 від 27.08.2018 приїхав до голови Савинецької сільської ради Вінницької області Василя Марущака – політика, переповненого геніальними ідеями та мріями про спортивну славу.

Хата на тата 2018 візьметься за виховання тата Василя та викличе його на поєдинок. Голова сільради повинен довести всій Україні, що вміє перетворювати свої обіцянки в результат! Адже зазвичай у Васиній голові виникають шалені ідеї, які втілити в життя просто нереально.

І поки наш герой проживає своє життя в мріях і мареннях, його дружина Наталя тримає на своїх плечах всю сім’ю. «Робочий день» дружини починається о 6-й ранку і закінчується пізно увечері. Наталя вже давно втомилася від важкої щоденної праці. Проект Хата на тата 7 сезон вирішив відправити її на заслужений відпочинок і серйозно взятися за перевиховання Василя.

Тепер Васі доведеться наодинці випробувати на собі все те, що протягом 19 років відчувала його дружина. Він зіткнеться з найважчими випробуваннями свого життя – прибиранням квартири та приготуванням їжі для родини. Чи впорається наш герой, який жодного разу не допомагав дружині і не знає, як управлятися з трьома дочками та домашнім господарством? Чи зможе Василь Марущак пережити «пекельний тиждень» у програмі Хата на тата 7 сезон у випуску 1 від 27.08.2018? Дивіться онлайн просто зараз!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: