Выпуск 10 | 29.10.2018 | Сезон 7

Сьогодні проект Хата на тата 7 сезон 10 випуск від 29.10.2018 відвідає чудове місто Бровари. Саме тут живе сім’я Лебединець на чолі з їх татом Тарасом. Він найкращий знавець всіх новин у своєму місті. З самого ранку і до пізнього вечора тато проводить час з телефоном, сидячи в Інтернеті. Єдине, що він робить – це активно моніторить всі новини та чутки улюбленого міста. Тарас за своє життя зробив велику справу – відкрив два магазини: продуктовий і господарський. А потім, благополучно, всю тяжкість роботи в своєму бізнесі переніс на тендітні плечі коханої дружини.

Оксана – мама трьох дітей, яка самотужки керує магазинами чоловіка, готує, прибирає, пере та виховує діток. Ну а тато, то лежачи новини читає, то сидячи, і не розуміє, чому дружина незадоволена. Оксана втомилася від такого життя і вірить, що проект Хата на тата допоможе їй змінити чоловіка.

Тому, вже сьогодні, проект Хата на тата 7 сезон в 10 випуску від 29.10.2018 буде активно перевиховувати інтернет-залежного тата на справжнього сім’янина. Дивіться, як же Тарас Лебединець буде жити без мами цілий тиждень, і які висновки він зробить. Не пропустіть прямо зараз на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн Хата на тата 22.10.2018