Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Выпуск 16 | 10.12.2018 | Сезон 7

Сьогодні проект Хата на тата 7 сезон випуск 16 від 10.12.2018 побуває в родині самозакоханого творця – Романа Бойчука. Цей тато вперто не помічав, не цінував і витрачав свій час даремно – і тепер він отримає заслужене. Роман – дуже творча людина, яка впевнена, що народжена винятково для всесвітньої слави. Він вірить, що його творчість – основне, що повинно бути в житті його родини. Тато – пише еротичні вірші, твори і навіть сам співає свої тексти.

Дружина бачить в своєму чоловікові тільки балабола, який безрозсудно ставиться до свого життя та не може нормально забезпечити сім’ю. Тому, поки Рома займається творчістю, дружина працює на трьох посадах, займається всіма справами в будинку і сама виховує діток. Ну а тато впевнений, що так склалося історично – є мама, ось вона нехай і працює. Рома навіть не звертає своєї дорогоцінної уваги на власних дітей – і поки дочка вчить уроки на підлозі, татові немає часу зробити для неї нормальне робоче місце. Ну а син бере приклад з тата, і категорично опирається робити уроки і відмовляється долати найменші труднощі в своєму житті. Дружина втомилася від байдужості чоловіка і хоче, щоб той став реалістом, який зможе взяти на себе відповідальність за своє життя і життя родини, і почне піклуватися про неї та дітей.

Сьогодні проект Хата на тата візьметься за перевиховання творчого Романа на люблячого чоловіка і турботливого батька. Рома повинен всього за один тиждень переробити всю роботу дружини, щоб нарешті зрозуміти, чому його кохана постійно скаржиться. Який же буде цей тиждень для Романа та чи зможе він зробити висновки, проживши сім днів без своєї дружини? Дізнайтеся просто зараз в проекті Хата на тата 7 сезон 16 випуск від 10.12.2018 на офіційному сайті СТБ!

Дивитися онлайн Хата на тата від 03.12.2018

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: