Выпуск 2 | 03.09.2018 | Сезон 7

У 2 випуску шоу Хата на тата 7 сезон від 03.09.2018 ви познайомитеся із сім’єю Бабушко та їхнім татом Віталієм, який є головним дивом невеликого містечка Чуднів в Житомирській області. Віталік дивовижна людина – вміє робити гроші з продажу безкоштовних газет, а потім швидко і легко їх витрачати на себе коханого. Його великим захопленням є покупка статуеток для двору у вигляді різних тварин. Цей тато категорично проти будь-якої роботи, до якої звикла більшість, адже він весь час зайнятий збором статуеток, якими вже змусив весь двір. Цей колекціонер любить робити подарунки, але тільки собі, тому він постійно поповнює свій міні-зоопарк новими фігурками. Ось є тільки одна біда – зовсім забув Віталік про свою дружину Інну.

Вся робота в будинку та по господарству лежить повністю на мамі Інні, а тата зовсім не хвилює відповідальність за дітей, так як він гидує курми і свинями. Віталік щиро впевнений, що все господарство, а також приготування їжі, прання, прибирання та догляд за трьома дітьми – це виключно мамина турбота. Але тепер Хата на тата 2018 береться за перевиховання тата Віталіка, а маму Інну відправляє на, давно заслужений, відпочинок.

Чи зможе Хата на тата 7 сезон випуск 2 від 03.09.2018 перевиховати тата Віталіка і навчити його цінувати працю дружини та проявляти турботу до своїх дітей – дивіться на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн Хата на тата від 27.08.2018

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: