Выпуск 3 | 10.09.2018 | Сезон 7

Хата на Тата 7 сезон випуск 3 від 10.09.2018 запрошує глядачів телеканалу СТБ в сонячну Одесу. Саме тут живе сьогоднішній герой шоу Хата на тата 2018 – Пічен Кабонго (для друзів – просто Петрович). 10 років тому він познайомився з чарівною українкою і вирішив завести сім’ю. Успішний бізнесмен і всесвітньо відома акробатка зіграли шикарне весілля та почали жити разом. Заради того, щоб завжди бути поруч із коханим Піченом, Ірина відмовилася від справи всього життя: великої сцени, постійних гастролей, роботи зі своїми братами Данилом і Іллею Страховими. Незабаром Ірочка народила чоловікові двох чарівних діток, а після декрету – пішла працювати офіціанткою до ресторану.
Красунчик Пічен у цей час кинув свій бізнес і з головою занурився в музику. Тепер герой 7 сезону шоу Хата на тата 3 випуску Петрович цілими днями лежить на дивані в очікуванні музи. Ось уже 9 років він зі своїм творчим колективом мріє записати альбом супер-хітів, які підкорять не тільки українську публіку, а й увесь світ. І перші напрацювання вже є – пісня про жовте каченя та улюблену тещу. От тільки дружина Ірина вже настільки втомилася від такого життя, що вирішила віддати коханого чоловіка на перевиховання і хоча б тиждень відпочити від його творчості та сімейних турбот.
Дивіться онлайн шоу Хата на тата 7 сезон випуск 3 від 10.09.2018 на СТБ і ви дізнаєтеся, як Пічен Кабонго (Петрович) пережив найскладніший тиждень свого безтурботного життя!

Дивитися онлайн Хата на тата від 03.09.2018

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: