Выпуск 7 | 08.10.2018 | Сезон 7

Хата на тата 7 сезон випуск 7 від 08.10.2018 запрошує усіх фанатів нашого шоу на гостини до знатного олігарха – Івана Іванича Кожанова. Йому кланяються всі мешканці села Великоплоське, що на Одещині. І не дарма! Адже Іваничу належать усі стратегічно-важливі об’єкти: єдиний у селі продуктовий магазин, ветеринарна аптека, знатна свиноферма і 100 гектарів родючої землі. А весь його великий бізнес тримається на трьох рабах – дружині та синах. Їм і грошей платити не треба, і на відпочинок можна не відпускати. А якщо роботи більшає, тоді герой 7 випуску шоу Хата на тата 2018 Іван Іванич підключає ще двох безкоштовних робітників – своїх 70-річних батьків.

Аби мати хоч якусь власну копійчину, дружина великоплоського бізнесмена змушена додатково працювати. Виконавши всі свої буденні обов’язки, Оля умудряється ще й шити для односельчан! Здавалося, принаймні діти олігарха мали б жити як справжні мажори, але не у такого батька… Костя та Євген нічого не бачать у своєму житті крім щоденної тяжкої праці.

Саме тому, проект Хата на тата 2018 як слід візьметься за безтурботного бізнесмена і влаштує йому такий тиждень без дружини, який Іванич точно запам’ятає на все життя! Не пропустіть! Дивіться онлайн пригоди великоплоського олігарха Івана Кожанова у шоу Хата на тата-7 випуску 7 від 08.10.2018 на СТБ!

Дивитися онлайн Хата на тата 01.10.2018

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: