Выпуск 8 | 16.10.2018 | Сезон 7

Сьогодні проект Хата на тата 7 сезон 8 випуск від 15.10.2018 приїхав на Харківщину – в мальовничий край, де проживає найкрутіший пацан – Юра Черваньов. Тільки у нього єдиного на все місто є мотоцикл Мінськ 1973 року випуску, а ще у Юри є Москвич і велика мрія – мотоцикл Ява. Ось тільки Юрині мрії дорого обходяться його дружині, яка дуже хоче витягти свого чоловіка із життя в 80-х і повернути в реальність до своєї сім’ї.

Інна давно втомилася від постійної роботи на городі та по господарству, тоді як Юра весь час проводить біля свого мотоцикла або телевізора. Не про таке життя мріяла Інна 17 років тому, коли виходила заміж. Але не збулися мрії дружини – наш тато не став майором, а замість цього він працює водієм маршрутки і колекціонує радянський мотлох. Інні не вистачає турботи, співчуття і ласки від чоловіка, а єдиною радістю стали діти. Сам же Юра не звертає уваги навіть на рідного сина і улюблену дочку. Інна не хоче так далі жити і дуже сподівається, що проект Хата на тата допоможе змінити її чоловіка.

Тому, вже сьогодні, проект Хата на тата 7 сезон в 8 випуск від 15.10.2018 розпочне велике перевтілення їхнього мрійника тата Юри на турботливого чоловіка. Чи піде на користь Юрі Черваньову тиждень без мами? Дізнайтеся просто зараз на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн Хата на тата 7 сезон. Випуск 7. Іван Кожанов

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: