Випуск 1 | 26.08.2019 | Сезон 8

Герой програми Хата на тата 8 сезон 1 випуск від 26.08.2019 Олексій Дубинський звик більшу частину часу проводити у відкритому морі. За час шестимісячного рейсу він встигає відвикнути від життя на суші з дружиною і дітьми, адже навколо – тільки суворі моряки.

Коли Олексій нарешті повертається додому, Наталя готує для нього святковий стіл. Півроку вона з нетерпінням чекає, коли коханий буде поруч.

Дивіться у програмі Хата на тата 26.08.2019 онлайн, як боцман поводиться вдома. Олексій вважає, що дружина повинна йому мало не прислужувати. Наталя розуміє: чоловік втомився за 6 місяців напруженої роботи, але ж він не один такий! У Голій Пристані живе багато моряків. Зазвичай вони пару тижнів після рейсу відпочивають, а потім присвячують час родині. Дубинський не такий: він у житті не піде на риболовлю з сином, не допоможе дружині з хатньою роботою, не поцікавиться життям дочки. Чоловік не розуміє, що він потрібен родині. Наташа хоче, щоб Олексій згадав: він не тільки боцман, він – чоловік і батько. Дивіться історію перевиховання в програмі Хата на тата 26.08.2019 онлайн на офіційному сайті СТБ.

Дивіться онлайн Хата на тата – всі випуски

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: