Выпуск 2 | 05.09.2016 | Сезон 5

Сімейство Єршових – герої другого випуску п’ятого сезону «Хата на тата». Володимир Єршов, його дружина Ольга та двоє синів живуть у селищі міського типу Лисянка на Черкащині. Тут главу сім’ї знають усі – він місцевий художник. Папа двох дітей – творча натура, тому важче фарб і пензлів в руках не тримає. Заробляє герой, роблячи тату жителям Лисянки. Картини свої він не продає, тому забезпечувати сім’ю доводиться дружині Володимира – Ользі.

Мама працює вихователькою у дитячому садочку. Але крім дітей в садку і своїх двох синів, їй доводиться виховувати й Володимира. «Мій психологічний вік – 15 років. Дорослішати я не збираюся », – говорить про себе герой. Але проживши один день за графіком Ольги, він зрозумів, як складно доводиться дружині. Група у дитячому саду, приготування сніданку і обіду, робота по господарству й заняття з дітьми – це все так вимотало героя, що він не зміг стримати сліз. «Я зроблю все, щоб стати кращим чоловіком для Олі. Жодна жінка в світі не може витримати того, що вона робить протягом дня», – усвідомив герой.

Папа стане справжнім другом для своїх дітей. Він допоможе побороти сором’язливість старшому синові й підтримає молодшого на святі. Сини розтоплять серце героя настільки, що він допоможе діткам – сиротам, зробить зворушливий подарунок своїй бабусі та виконає заповітну мрію дружини.

Дивись, як зміниться Володимир Єршов у другому випуску «Хата на тата-5».

Дивіться онлайн 1 випуск Хата на Тата 5 сезон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: