Выпуск 6 | 03.10.2016 | Сезон 5

Сьогодні у Хата на Тата 5 випуск 6 на тиждень без дружини залишиться король пляжних вечірок – Колян Мудренов. Разом із дружиною, дітьми та племінниками, він живе у Білгород-Дністровському. На пляж тато виходить у травні і повертається у жовтні. Поки дружина на трьох роботах, він ніжиться на сонці, купається у морі і п’є пиво з друзями. Він поняття не має, що робить Жанна і які проблеми у їх дітей. “Я себе люблю? Люблю. Сенс мені щось робити, змінюватися? », – дивується тато.
Але для того, щоб виконати мрію доньки татові доведеться знайти роботу. Він, нарешті, дізнається, чим живуть його діти. Микола переконає племінника піти вчитися до коледжу і навіть допоможе хлопцю підготуватися до співбесіди. Ледар та любитель випити буде займатися спортом і усього за тиждень здорового способу життя схудне на 6 кілограмів. Його вчинки скажуть самі за себе – тепер він зрозумів, яке щастя бути турботливим батьком та уважним чоловіком.
Від радості зустрічі із коханим чоловіком Жанна не зможе стримати сліз. А про сюрприз, який для неї підготував Микола, вона мріяла усе життя. Дивись, як змінювався тато Колян Мудренов у Хата на тата 5 випуск 6 просто зараз!

Дивіться онлайн випуск 5 сезон 5 Хата на Тата прямо зараз!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: